Özyurtlar Günlük Kiralık Ev

İstanbul’un gözdesi Beylikdüzü’nde kaliteli ve güvenilir konaklama hizmeti alabileceğiniz A5 Suites, özyurtlar günlük kiralık daire hizmeti ile İstanbul Tüyap Fuar merkezine ve Metrobüs durağına yürüme mesafesindeki konumu ile kurumsal müşterilerine yıllardır hizmet vermeye devam etmektedir.

Müşterilerine sunduğu hizmetlerle sektörün vazgeçilmezlerinden olan A5 Suites ziyaretçilerine kendi evlerindeki konfor ve rahatlığı sunmak için güler yüzlü ve profesyonel personeli ile 7/24 hizmet vermektedir. İlk önceliği müşteri memnuyeti olan firma yetkilileri ve çalışanlarının ziyaretçilerini rahat ettirmek için ellerinden geleni yapmaktadır.

Her gün düzenli olarak oda temizliği, çarşaf değişimi gibi hizmetlerin yanı sıra özel güvenlik hizmeti sayesinde rahatsız edilmeden dinlenebilirsiniz. Yakın Çevresinde bulunan Elit cafe ve restaurantların da doyasıya keyfine varabilirsiniz.

Müşterilerine oda servisi, internet, kapalı otopark, güvenlik, araç kiralama, vip transfer gibi hizmetler sunan A5 suites merkezi konumu sayesinde İstanbul havaalanına ve CNR expo İstanbul fuar merkezi, Dünya ticaret merkezi, Atatürk hava alanı gibi önemli noktalara kolay ulaşım imkanı sunmaktadır.

Kısa Süreli Konaklama Hizmeti

Kurumsal müşterilerin dışında şehir dışından istanbul’a gelen günlük hatta daha kısa süreli işeri olup kalacak yer arayanlar içinde tercih edilebilecek bir adrestir. Ziyaretçiler otellere tam günlük ücret ödemek yerine üç, beş saatlik olarak konaklayıp tekrardan kendi şehirlerine dönerek masraflarını kısabilirler ve bütçelerinde büyük ölçüde tasarruf edebilirler.

Özyurtlar günlük kiralık hizmeti 17 adet kingsuit, 30 adet studio daire olmak üzere toplamda 47 daire ile ziyaretçilerine kaliteli ve güvenli bir hizmet vermektedir ve ziyaretçilerini beklemektedir. Konaklama hizmetinde müdavimi olacağınız hizmetler sunarak yolunuz düştüğünde mutlaka uğrayacağınız ve çevrenizdekilere gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğiniz kaliteli bir konaklama hizmeti için sizleri beklemektedir

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here