Hadımköy Yakamoz Anaokulu

hadımköy yakamoz anaokulu
İş Yeri Adı: Hadımköy Yakamoz Anaokulu
Kısa İş Tanımı: Çocukların dilinden anlayan işinde profesyonelleşmiş eğitim kadromuz sizinle tanışmayı bekliyor.
Uzun İş Tanımı:

Hakkımızda

Her çocuk bir kar tanesi kadar kendine özel ve değerlidir. Nasıl ki her kar tanesinin kendine has bir şekli oluşu ve oluşumu varsa ; bizim için de her çocuğun kendine has bir fiziksel becerisi , yetiştirilme tarzı , davranışı , jesti , duruşu , mimiği, duygu  durumu , düşüncesi kısacası kendine özel bir yaratılışı vardır.

Kurumumuz eğitim hayatına  çocukların kendine has varoluşlarını göz önüne alarak  ve eğitimi butikleştirerek  08.06.2015 tarihinde açılış yapmış ve ilk olarak Hadımköy ‘de faaliyete geçmiştir. Severek çalıştığımız eğitim ve öğretim yuvamızdan kuruluşumuzdan bu yana 2.mezunlarımızı  uğurlamış bulunmaktayız.

Kurucumuz Hale CAN hanım çocuklarımızın temiz , güvenli , huzur ve mutlu bir eğitim ortamında  Çoklu Zeka Kuramından faydalanarak çocukların  sözel /dilsel, mantıksal/ matematiksel, müziksel/ritmik, görsel-alansal, içsel (kişiye dönük) , sosyal ( kişiler arası ) bedensel-kinetiksel zeka alanlarında kendilerini geliştirerek özgüvenini sağlamış ,kendini tanıyan ve kabul eden bireyler olarak yetiştirilmesini benimseyerek eğitime yeni bir alanda da hizmete devam etmek üzere Bahçeşehir’de  konumlandırılmış olan Yakamoz Anaokulu ile siz değerli velilerimizle ulaşmaktayız. Eğitimde farklı yaklaşımları güncel olarak takip etmekte ve eğitim programımıza uyarlamaktayız.

Kurumumuz haftaiçi saat 07:00 – 20:00 hafta sonu Cumartesi günleri 07:00 – 15:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Okulumuz 350 m2 olup 2 katlıdır . Her yaş grubu kendi sınıfında ,çocuk gelişimi mesleğinde uzman öğretmenleri ile motor , bilişsel , sosyal , duygusal ,dil ve öz bakım alanında eğitim almaktadır.

İnce ve kaba motor becerilerini geliştirmek üzere tasarlanmış, çok amaçlı Spor Salonumuz ve açık bahçemiz ile eğlenerek öğrenmektedirler.

Okulumuz Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı, eğitim sürecimiz Okul Öncesi Yönetmeliğine uygun olup yeni yaklaşım ve branş dersleri ile içeriği zenginleştirilerek çocuklarımıza sunmaktadır.

Eğitim sürecini takip edebilmeniz için kayıt esnasında size verilen şifre ile veli portalından giriş yaparak her ay düzenli olarak güncellenen  ‘’ Aylık Eğitim Bülteni ‘’ sizlere ulaştırılmaktadır. Yemek listemiz her ay sağlıklı ve dengeli beslenme tabloları göz önünde bulundurularak mevsimsel değişkenlikler göstererek titizlikle hazırlanmaktadır. Okul – veli – çocuk ilişkisinin devamlılığını arttırmak amacıyla okulumuzda Veli İletişim Defteri sistemi uygulanmaktadır.

Telefon Numarası: 0 (212) 771 28 64
İletişim Maili: [email protected]
Adres: Hastane mah. Nusret Arman Sok. No. 11 / A Hadımköy, Istanbul, Turkey
Posta Kodu: 34555
Web Sitesi: https://www.yakamozanaokullari.com

Send Message to listing owner

Listing Title: Hadımköy Yakamoz Anaokulu