Almanya, ülkenin olur ya de en iğrenç ve insanlık dışı davasını izliyor… Almanya’nın güneyinde bugün başlayan dava ülke basınının yanı sıra milletlerarası kamuoyunda da gündem oldu. Kendi öz çocuğunu cinsel ilişkiye girmek için zorlayan ve pedofillere para karşılığında veren Berrin T. (48) ve üvey babası Christian L. (39) bugün başat karşısına çıktı. Freiburg’da görülen duruşmada iki zanlı çocuğa cinsel hamle, fuhuşa baskı ve pedofiliden suçlandı.

Küçük çocuğa korkunç bir şekilde zarar veren cani çift duruşmaya güvenlik önlemleri altında getirildi.

Küçük çocuğa korkunç bir şekilde zarar veren cani çift duruşmaya emniyet önlemleri aşağıda getirildi.

Çocuğu darknet olarak da tanıdık derin internette pazarladıkları ortaya meydana çıkan çiftin 2 sene her tarafında bunu gizlediği ve şu lahza 9 yaşında olan çocuğun bedensel ve psikolojik olarak çok büyük hasar gördüğü belirtildi. Christian’ın pedofili suçundan daha önce ceza aldığı açıklanırken, 2017 yılının Eylül ayında bir şikayet üstüne başlatılan soruşturmada sanal bir seks çetesinin de bu ikiliyle birlikte yakalandığı belirtildi.

Alman basını cani annenin duruşmada tek kelime etmemesine dikkat çekti.

Alman basını cani annenin duruşmada tek sözcük etmemesine uyarı çekti.

Mahkemede konuşan Christian L., Berrin T.’yi suçlarken mahkeme esnasında cani anne bir izah etme yapmadı. Çocuğun avukatı Katja Ravat, “Umarım bu korkunç olayda anne motivasyonunu anlatır. Anne, üvey babanın hapisten çıkmamasını istiyor” dedi. Almanya’da dehşet olayın ortaya çıkmasının arkasında başlatılan soruşturmada 9 yaşındaki çocuğun koruyucu aileye verildiği açıklandı.

Duruşmada, dehşet çiftin ufak çocuğa kız kıyafetleri giydirerek cebren fotoğraf ve video çekimi yaptığı ortaya çıkarken

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here